נטרול מפגעי עובש

עובש מהווה מפגע בריאותי ואסתטי

עובש הוא מפגע תברואתי אשר נפוץ בחללים רבים. תוכלו למצוא עובש בבית, עובש במשרד, עובש במפעל ואפילו עובש ברכב. העובש לעיתים מתחבא ולא תמיד נראה לעין כפי שלרוב חושבים. הצטברות של עובש בחדרים ורהיטים יכולה להוביל אל מצבים רפואיים שונים כגון הרעלת עובש, מחלות כרוניות ואף עשוי להוביל למחלות בלתי הפיכות.

העובש הינו למעשה סוג של פטריות שמתפתחות על גבי משטחים שונים עקב לחות יחסית גבוהה, חוסר אוורור, טמפרטורה מיטבית ותנאים נוספים. במקרים של הצפה, שיטפון, נזקי צנרת וכדומה גוברים הסיכויים להתפרצות נגע עובש. מקרים כאלה עלולים לגרום להשבתת שגרת החיים, ומובילים להתפתחות נזקי לוואי המהווים סכנה בריאותית וכמובן מייצרים אסתטית בגין המראה והריח הבלתי נעימים.

פטריות העובש מתרבות במהירות רבה ומהוות סכנה בשל הרעלנים המייקוטוקסינים- רעלנים מטבוליים שבתוכן עלולים לגרום להופעתן של תגובות אלרגיות ובעיות נשימתיות ואף מחלות. לאור הסכנות הכרוכות בו יש להבטיח כי העובש לא רק יוסר, אלא יסולק באופן מוחלט, שכן גם עובש שנקטל למראית עין עדיין מכיל רעלנים מסוכנים במיוחד.

פתרון מערכות הידרוקסיל לטיפול בעובש

מערכות לחיטוי וטיהור אוויר בחללים סגורים, מבוססות טכנולוגיה הייחודית אשר באמצעות ייצור החומר הפעיל שנקרא הידרוקסיל – תרכובות חיטוי המדמות מולקולות הנוצרות על ידי קרינת השמש, מסוגלות לנטרל וירוסים עמידים באוויר ו-99.9% מסוגי החיידקים שנוצרים על גבי משטחים. 

המערכות שואבות את האוויר המזוהם, מחמצנות את הווירוסים, החיידקים ונבגי הפטריות, ומוציאות לחלל אוויר נקי. בתוך כך הן מנטרלות ריחות רעים, מונעות עובשים ומאפשרת שהייה בחללים סגורים למשך זמן ארוך. פעולת המערכת מתבצעת לאורך כל שעות היממה, ומייצרת אפקט מצטבר של מניעה, ההולך ומתגבר עם הזמן. התוצאה היא חיסול מהיר של זיהום, לחות או ריח והפחתת ריכוז המיקרואורגניזמים – באוויר, במעטפת ובחלקיקים המרחפים בחלל האוויר.

מערכות הידרוקסיל מבצעות טיפול בכל סוגי העובשים ומייצרות מנגון הגנה של מניעת היווצרות עובש חדש. 

דילוג לתוכן