חיטוי נגד קורונה – מפעלים ומשרדים

תחומי פעילות
למידע נוסף ופגישת ייעוץ
הצטרפו אלינו במדיה

מפעלים ומשרדים מעסיקים מספר רב של עובדים אשר שוהים בחללים ממוזגים ואטומים לאוויר החיצוני. איכות האוויר בחלל משפיעה על העובדים, המבקרים והבעלים של העסק במשרדים או במבנה המפעל, זאת בנוסף לריחות, אדים וגזים הנפלטים מהמכשירים השונים הפועלים בחלל באופן שוטף. מערכות מיזוג אוויר, מדפסות, מדחסי אוויר, מכונות אריזה וכדומה עלולים להוביל לזיהומים והרעלה בקרב הנמצאים. בתור מעסיקים זוהי חשיבות עליונה והאחראיות הבלעדית לשמור על בריאותם ואיכות החיים של עובדינו. המוצרים של מסג גרופ, היבאונית הבלעדית של חברת פיור האמריקאית, פיתחה מערכת ייחודית ויוצאת דופן אשר משמידה חומרים רעילים, וירוסים וחיידקים באוויר החלל הסגור ובנוסף מנטרל ריחות רעים, כל זאת באמצעות שיטה טבעית לחלוטין. המוצר רלוונטי ביותר במיוחד בתקופה הנוכחית בו וירוס הקורונה מאיים על אוכלוסיות רבות. אנו שמחים להזמין אתכם להתרשם ממוצר איכותי המאושר על ידי פ.ד.א האמריקאי ויספק לעובדיכם ולכם שמירה על איכות החיים ועל בריאותכם.

פתרונות טכנולוגיים המשמשים חיטוי לקורונה

נגיף הקורונה, אשר התפרץ אל חיינו בפתאומיות בשנה האחרונה, פיתח פוטנציאל הידבקות מהיר. טיפות המכילות את הנגיף צונחות במהירות על רצפה ומשטחים, שם הנגיף יכול לשרוד שעות ארוכות ואף כמה ימים. הנגיף יכול לעבור דרך מגע בעיניים, באף ובפה, וכך גם בעקבות נשימה. אדם אשר נחשף לטיפות המכילות את הנגיף ונושם את האוויר הנגוע יכול להידבק ולפתח תסמינים, העלולים להוביל למצב רפואי חמור ואף למוות. עבודה במבנים סגורים המעסיקים עובדים רבים יכולה להיות מקור הדבקה אידאלי. בין רגע מצטברות טיפות קורונה על משטחים אשר עלולות להוביל להדבקה המונית בקרב העובדים. על מנת למנוע מצב כזה, חיטוי נגד קורונה צריך להתבצע בצורה יסודית ואיכותית. ריסוס נגד קורונה או חומר חיטוי לקורונה אינו הפתרון היעיל והמקיף ביותר עבור עובדיכם. במיוחד בשביל זה, ובכדי למנוע זיהום כימיקלי, זיהום ביולוגיעובש, ווירוסים, חיידקים וריחות רעים, פותחו מערכות אודורוקס המיוצרת בשיטה טבעית.

מערכות טיפול אוויר המקצועיות והמתקדמות ביותר

אודורוקס ישראל מספקת מוצרי טכנולוגיה ירוקה המבוססים על ייצור של הידרוקסילים. הידרוקסילים הן מולקולות הנוצרות באמצעות הלחות באוויר ואור השמש וכך יוצרות טיהור וחיטוי של המערכות והסביבה הטבעית. הידרוקסיל אושר על ידי הפ.ד.א כמנטרל וירוסים עמידים וחיידקים ב-99.9% מהמקרים.  מה שמאפיין את ייחודיות המערכות שלנו זה שאנו מצליחים לתרגם את יכולות החיטוי של השמש אל החללים הסגורים ובאופן טבעי לייצר חומר חיטוי אידאלי וטבעי אשר יוכל לשמש חיטוי נגד קורונה, חיטוי תעשייתי, חיטוי משרדים, חיטוי מוסדות, חיטוי מפעלים ועוד.

היכן רצוי להתקין מערכות אודורוקס

מערכות אודורוקס הן מערכות מתקדמות ומפותחות הפונות בעיקר למגזרים העסקיים. ההתמחות שלנו היא ניטרול ריחות, עובש, השמדת חיידקים ווירוסים בחללים גדולים אשר משולבים עם נוכחות שוטפת של אנשים. ההתקהלות של העובדים והלקוחות, לצד המכשירים הפועלים בחלל כגון מערכות מיזוג אוויר תעשייתי, ונטה תעשייתית, מפוחים תעשייתיים, מדחסי אוויר, מכונות אריזה וכדומה מועדים לפלוט חומרים מזיקים אשר יכולים לפגוע במצב הבריאותי של העובדים והלקוחות שלכם. לכן, במידה ואתם מנהלים עסק של מפעלי מזון, מפעלי תרופות, בעלי משרדי הייטק, משרדים גדולים וכדומה, והייתם רוצים למנוע מהעובדים והלקוחות שלכם חשיפה אל מחלות ונגיפים, כגון נגיף הקורונה, אנו מציעים פתרון יעיל ואיכותי אשר יספק עבורכם שקט נפשי.

איכות חיים מקסימלית למען העובדים והלקוחות שלכם

במידה ואתם בעלי עסק של חברה תעשייתית גדולה, אתם ודאי יודעים כי כמות רבה של אנשים נכנסים ויוצאים מחלל העבודה. הצטברות של אנשים במקום סגור יכול להוות סכנה עבור הנוכחים בעקבות היווצרות מתמדת של וירוסים וחיידקיםהיתרונות הבולטים ביותר של מערכות אודורוקס הן היכולת לבצע הרג של וירוסים וחיידקים (כולל חיידקים עמידים לאנטיביוטיקה) בנוכחותם של בני אדם, חיטוי תעשייתי ביעילות גבוהה והגעה אל כל פינה במרחב. היתרון הבולט ביותר של מוצרינו הוא שהמוצר מיוצר באופן טבעי מה שהופך אותו להיות מוצר ירוק ובטיחותי לשימוש בזמן השגרה. בתהליך החיטוי אין פליטה של חומרים רעילים כגון כימיקלים ואדים וניתן להשתמש במערכות באופן תמידי בסביבת בני אדם, בעלי חיים וצמחים ללא חשש מפגיעה בבריאותם.

נטרול ריחות פוגעניים במקום העבודה

ניטרול ריחות בחללים גדולים הוא עניין מורכב ולרוב מאופיין בשימוש של חומרי ניקוי חריפים. מעבר לרצון לבצע נטרול ריחות בשירותים ציבוריים, מדובר גם על הצורך התמידי לבצע ניטרול ריחות בחללי עבודה, נטרול ריחות במטבחים, נטרול ריחות במשרדים, ניטרול ריחות במפעלים וכדומה. הטכנולוגיות המתקדמות של מערכות אודורוקס מאפשרות ניטרול ריחות רעים, מה שעוזר לפירוק ריחות פוגעניים בזמן קצר, טיפול בנזקי אש ועשן לאחר שריפה, נטרול ריחות בעלי חיים וצואה, נטרול ריחות זבל ועוד. בעקבות נטרול הריחות ניתן לאפשר לעובדים שלכם להמשיך לעבוד ולהגביר תפוקה בעבודה מאשר לסבול מריחות לא נעימים בסביבה שלהם.

מערכות אודורוקס – מערכות טיהור אוויר חובה בכל בית עסק

מערכות אודורוקס מתמחות בעיקר בתחום של השמדה של וירוסים וחיידקים באוויר בחללים סגורים אשר נמצאים בנוכחותם של בני אדם ובנטרול ריחות פוגכניים. המוצרים שלנו בעלי האמינות הגבוהה ביותר, אושרו על ידי ארגון הפ.ד.א האמריקאי ובעלי תקן בטיחות אירופאי. בנוסף, המוצרים משמשים במתקנים רפואיים ומשולבים בבתי חולים ומרפאות. אנו פועלים לצד בכירים במערכת הבריאות אשר בעלי שם עולמי ביניהם ד"ר איתן ישראלי, יו"ר האגודה הביולוגית לבטיחות ביולוגית. על מנת להעניק הגנה קבועה מפני איומים תמידיים כגון וירוסים וחיידקים, מערכות אודורטקס הן המערכות המתקדמות והיעילות ביותר שתרכשו לעסק שלכם, אשר משווקות בעלויות תחזוקה ותפעול הנמוכות בשוק.

דילוג לתוכן