"כיפת ברזל" הבריאותית בהישג ידכם!

לראשונה בישראל: פריצת דרך טכנולוגית בהגנה מפני איומים ביולוגיים בחללים סגורים. נמצאת כאן בישראל ומאושרת ע"י ה-FDA!

בשנה באחרונה למדנו להעריך מחדש את האוויר שאנחנו נושמים בחללים סגורים. בין אם מדובר בבית עסק ובין אם בבניין מגורים משותף, כולנו רוצים לנשום אוויר ללא איומים ביולוגיים ומפגעי ריחות רעים ופוגעניים והגיע הזמן להבין שהפתרון להגנה קיים, זמין וטבעי.

זה לא עוד מטהר אוויר, זו מערכת ההגנה הביולוגית הטובה בעולם!

הכירו את הטכנולוגיה שמנטרלת איומים ביולוגיים

PYURE היא חברה אמריקאית המייצרת מערכות הגנה טבעיות לחללים סגורים ומיובאת לארץ בבלעדיות ע"י Hydroxyl IL. הטכנולוגיה של PYURE הינה פתרון של חיטוי, טיהור והגנה קבועים ולא נקודתיים בחללים סגורים בנוכחות בני אדם. טכנולוגיה זו עברה ניסוי על וירוס הקורונה באוויר בבית חולים קליני בקליפורניה. הניסוי הינו בעל תקפות של המכון הביולוגי בנס ציונה, וזכה להצלחה של 99.9% בחיטוי וירוס הקורונה באוויר! מערכות החברה הן מערכות החיטוי מהמתקדמות בעולם והן מטהרות את האוויר ומשמידות נגיפים וחיידקים בחללים סגורים על ידי הפקת החומר הפעיל הידרוקסיל.

הידרוקסיל - החומר הטבעי שינטרל כל איום ביולוגי באוויר!

הידרוקסיל הוא למעשה חומר טבעי הקיים באטמוספירה, אותו אנחנו נושמים כל היום. הטכנולוגיה החדשה הזו מחטאת את האוויר אותו אנו נושמים כמעט ב-100% מוירוסים ומעובש. בניגוד לחומרי חיטוי אחרים, טכנולוגיית ההידרוקסיל הייחודית הינה ידידותית לסביבה, משתמשת בחומרים טבעיים בלבד ואינה כוללת שימוש בכימיקלים שמסכנים את הבריאות. הטכנולוגיה עברה תהליך אישור קפדני על ידי ה- FDA ומוכר כיעיל, אפקטיבי ומומלץ על ידי רופאים רבים בתחום. ואם כל זה לא מספיק, הוא גם מנטרל ריחות רעים כמו עשן, טיגון, זבל, ביוב ועוד. זו אמנם לא מטרתו העיקרית, אבל מכיוון שהוא שואב את הווירוסים מחלל האוויר, נוצר למעשה מצב בו הוא גם מנטרל ריחות לא נעימים, בנוסף להיותנו מוגנים באופן קבוע וללא חשש לבריאותנו. בונוס נוסף - לאט לאט תתחילו לראות גם כתמי עובש, במידה וקיימים, סכנה גדולה בחלל

למידע נוסף ופגישת ייעוץ

למה דווקא Hydroxyl IL?

אם עד עכשיו עוד לא השתכנעתם מאיזושהי סיבה, הנה

התקנה מהירה ומותאמת למגוון ארגונים בגדלים ועם צרכים שונים

טכנולוגיה ייחודית לטיהור קורונה במתחמים גדולים בנוכחות בני אדם

שירות אמין ויציב לאורך זמן

התקנה חד פעמית למוצר עם אורח חיים של 5-7 שנים

היחיד בעולם שנוסה כנגד Covid 19 באוויר בבדיקת חיות ולא שיטה מולקולרית

מנטרל ומשמיד וירוסים וחיידקים

מנטרל ריחות לא נעימים.

מנטרל מגן ומשמיד עובש שחור

מנטרל מגן ומשמיד עובש שחור

עם בריאות לא משחקים

זו בדיוק הסיבה לכך שאנחנו מאמינים שמקצועיות חייבת להיות מעל לכל. אנחנו לא מתפשרים על איכות ומקצועיות אם אישורים רגולטורים הן האמריקאיות והן האירופאיות , ואנחנו מעסיקים את אנשי המדע הטובים ביותר בתחום. יו"ר החברה, מר אודי שני, לשעבר מנכ"ל משרד הבטחון, משתף פעולה עם צוותים מהטובים בארץ ובעולם. בין אנשי הצוות ניתן למצוא, למשל, את ד"ר איתן ישראלי, לשעבר יו"ר האגודה הישראלית לבטיחות ביולוגית, ויוסי מנור, לשעבר מנהל המרכז לנגיפים הם רק חלק קטנטן מהמומחים העובדים איתנו. הבריאות שלכם ושל העובדים שלכם חשובה לנו, ולכן חשוב לנו להעסיק את האנשים המוכשרים והמקצועיים ביותר שידעו לשמור עליה בצורה הטובה ביותר וללא פשרות.

בטחון והגנה קבועה בחללים סגורים זה ערך עליון לחיי אדם!

למידע נוסף ופגישת ייעוץ

כל הזכויות שמורות

עיצוב ובניית אתרים