טיפול בריחות לא נעימים

טכנולוגיית ODOROX® היא תהליך ירוק ומוכח, המבוסס על עוצמת החיטוי הטבעית של השמש
אשר מטהרת את האוויר ומפרקת ריחות רעים ומזיקים, נזקי מים ואש בטכנולוגיה ירוקה ללא כימיכלים.

מקום העבודה הוא המקום בו אנו מבלים רוב שעות היום. קיימת חשיבות רבה לנראות של המקום, כך שיהיה לנו נעים להגיע אליו ולהעביר בו את הזמן. מעבר לנראות ולעיצוב של המקום, קיים ערך עליון גם עבור הריח שמתפזר ונוכח במקום העבודה. ריחות לא נעימים במקום העבודה יכולים להוריד את התפוקה של העובד, ליצור קונוטציה לא נעימה אצל העובדים ולהימנע מהם להישאר בחלל שעות נוספות. שמירה על ריח נעים במקומות גדולים, כגון מפעלים ומשרדים, יכולים לחולל שינוי בתפיסת העובדים ולהשפיע על איכות העבודה שלהם ועל מוטיבציה גבוהה לעבודה.בית מארח אמ.אס.גרופ בע'מ הקימה את המותג הידרוקסיל ישראל המשווקת הבלעדית של טכנולוגיית PYURE/ODOROX המערכות ההגנה היחודיות והטבעיות בנושאים של חיטוי של מפעלים ומשרדים באופן טבעי וירוק ללא חומרים כימיקלים לצד נטרול ריחות רעים וטיהור האוויר.

החשיבות של נטרול ריחות רעים למשרדים, מפעלים ומוסדות, פיר אשפה וחדרי זבל

אנו משקיעים במשכן הביתי שלנו שעות נוספות במוצרים כגון מפיץ ריח ביתי, נר מפיץ ריח, מפיץ ריח למזגן ביתי וכדומה על מנת שיעניקו למרחב הפרטי שלנו ריח נקי וטהור. אנו מבינים את החשיבות והערך שיש למקום שמריח טוב ואת ההשפעה שיש לריח נעים עלינו ועל מצב הרוח שלנו. לעיתים, אנו שוכחים כי את מרבית השעות שלנו ביום אנו בכלל מעבירים במקום העבודה ולצערנו אין מספיק דגש על ריח למשרד או ריח טוב למפעלים. נטרול ריחות רעים ממקומות גדולים כמו משרדים ומפעלים הוא בעל ערך ויכול לשנות באורח פלא את ההתנהלות של העובדים שלכם. תחשבו איך אתם מרגישים שאתם נכנסים לדירה או בית מלוכלך ומלא אבק לעומת בית נקי ומצוחצח עם ריח נעים. עכשיו דמיינו כך את מקום העבודה שלכם. הרבה יותר נוח ונעים לשהות במקום שהוא נקי ומוקפד.  ברגע שתשימו דגש על ריחות נעימים במפעל ובמשרד, תעניקו לעובדיכם את התחושה שמגיעה להם במקום העבודה ותגרמו להם לא לרצות לעזוב את המקום.

נטרול ריחות רעים במוסדות גדולים

כיום במוסדות תעשייתיים רבים, קיים קושי לשמור על ריחות נעימים בשל התקבצות של אנשים, מכונות אשר מפיצות ריח לא נעים, מפעלים שעובדים עם מזון, תעלות אוורור וכדומה. עם זאת, מעבר לתחושה של ריח לא נעים במקום העבודה, יש כאן גם עניין תברואתי. במקום בו מצטבר לכלוך, עובש, אבק וריח לא טוב, גדלים הכמות של חיידקים מזיקים ווירוסים שיכולים להתפשט ולפגוע בנוכחים בחלל. טכנולוגיית ODOROX מציעה עבורכם פתרון יעיל ואיכותי עבור בעיות הריח והניקיון במרחב התעשייתי שלכם. אחד היתרונות הבולטים של המוצר שלנו הוא האפשרות לבצע חיטוי של וירוסים וחיידקים, נטרול ריחות רעים ללא הפצה של חומרים מסוכנים וללא הפרעה בשגרת וההתנהלות היום יומית של המקום.

הקפדה מקסימלית של חיטוי מפעלים, חיטוי מוסדות וחיטוי משרדים

המטרה העיקרית של חיטוי משרדים, חיטוי מפעלים או חיטוי מוסדות היא להשמיד את המזיקים והחיידקים אשר נמצאים באוויר ולמנוע תחלואה. מזיקים נפוצים בכל מקום ובעלי נטייה להצטבר במקומות גדולים וסגורים, שם הם נמנעים מלהתפזר באוויר החופשי. חיטוי חיידקים ווירוסים במקומות גדולים חשובים בכדי לשמור על ההיגיינה והבריאות של הנמצאים. נגיף הקורונה אשר נכנס אל חיינו בסערה ושינה את אורח החיים של האנושות כולה, הוא דוגמא אחת מתוך דוגמאות רבות של ווירוסים מזיקים  אשר יכולים להשפיע על הבריאות שלנו ועל התפקוד התקין של המערכת החיסונית. בשל כך, זהו ערך עליון לשמור על איכות האוויר המתפזרת במקום סגור ולשמור באופן תמידי על חיטוי מפעלים, חיטוי משרדים ועל חיטוי מוסדות, מקומות בהם קיימת התקבצות של הרבה אנשים אשר יכולים להיפגע. השמדת חיידקים ווירוסים במוסדות גדולים הוא לא עניין של מותרות, אלא הכרחי למען שמירה על הבריאות של האנשים שאנו מעסיקים. 

ריח נעים למשרד ולמפעל עבור רווחת העובדים

חוש הריח הוא חוש פרימיטיבי ומתקשר לרגשות וזיכרונות. בעקבות כך לריחות יש עוצמה חזקה והם משפיעים על התגובות של בני אדם. שמירה על ריח טוב הוא עניין שנפוץ בחברה המודרנית ואנו מתעסקים ביצירת ריחות נעימים במרחבים וצרכים שונים כגון איך לעשות כביסה עם ריח טוב, איך להשאיר ריח טוב בשיער, איך לעשות ריח טוב בבית, ריח טוב ברכב, ריח טוב לארון בגדים ואפילו דואגים שיהיה ריח טוב לכלב. ההתעסקות בריח היא חשובה כי היא משפיעה על ההתנהלות שלנו ועל הנוחות שאנו חשים בסביבה מסוימת. ברגע שמתחילים להצטבר לכלוך וריחות רעים כמו ריח רע מהארון, ריח רע מהכביסה, ריח רע מהצנרת, ריח רע בנעליים, ריח רע בשירותים ועוד שלל ריחות רעים, אנו באופן מידי פועלים עבור נטרול הריחות שלהם. את חוש הריח לא ניתן לנטרל כמו את חוש הראייה ולכן גם אם נבחר וגם אם לא, הוא גורם להפעלה של תחושות חיוביות ושליליות. כיום עסקים גדולים מתקינים מפיץ ריח לחללים גדולים שימשכו את הלקוחות ויגרמו להם להישאר יותר זמן בחנות.  כעת חישבו על מקום העבודה שאתם נמצאים בו ועל כמות הזמן שאתם מעבירים בו. מקום עבודה שאינו נעים לעובדים שלו, לא נעים לעבוד בו, מה שבאופן ישיר משפיע על התפוקה ואיכות העבודה. ריח רע מהמזגן, ריח של עובש בחדר, ריח רע מהמטבח, ריח רע בשירותים, ריח רע בחלל גדול כל אלו יכולים להשפיע באופן תמידי, במודע ולא במודע, על העובדים שלכם. המטרה שלכם בתור מעסיקים היא לייצר מקום עבודה שיהיה נעים לחזור אליו כל יום ושהעובדים שלכם ירצו לחזור אליו. מעבר למצב של ריחות רעים במקום גדול, חוסר היגיינה ולכלוך גורם להצטברות של חיידקים ווירוסים שיכולים להשפיע על בריאותם של העובדים והלקוחות שלכם. שימוש בטכנולוגיה הייחודית של ההידרוקסיל תעזור לכם להפחית באופן ניכר ריחות רעים במשרד, ריחות רעים במפעל או ריחות רעים במוסדות. הטכנולוגיה הירוקה, שמאושרת על ידי ארגון ה FDA  האמריקאי, מאפשרת גם פעולת חיטוי איכותית וגם ספיגת ריחות רעים ומעניקה לעובדיכם ולכם מקום עבודה שנעים ומזמין לשהות בו. 

איך עובדת טכנולגיית ההידרוקסיל ?

הטכנולוגיה הייחודית של PYURE CO פותחה במשך שנים על ידי אנשי מקצוע מעולם הביולוגיה והרפואה. מטרתה העיקרית של הטכנולוגיה החדשנית והירוקה היא חיטוי משרדים, חיטוי מפעלים, חיטוי מוסדות כל זאת ללא הפצה של חומרים כימיקלים ורעילים לעובדים וחומרי הגלם במקום העבודה. אחד היתרונות הבולטים שמאפיינים את הטכנולוגיה שלנו זה שאנו מצליחים לתרגם את הדרך שהשמש מבצעת חיטוי טבעי. באופן זה אנו מייצרים חומר חיטוי שפועל באופן הטבעי ביותר ויכול לשמש בתור חיטוי תעשייתי, חיטוי משרדים, חיטוי מפעלים, חיטוי מוסדות, חיטוי נגד קורונה, זאת בתוספת של נטרול ריחות רעים במקומות תעשייתיים.

מערכת MDU/RX אושרה על ידי ארגון ה FDA האמריקאי ובעלי תקן בטיחות אירופאי. המערכות והטכנולוגיה האמריקאית קיבלו תקפות עי' מדענים בכירים במערכת הבריאות אשר בעלי ניסיון רב בתחום. הטכנולוגית חיטוי טיהור והגנה מוירוסים וחיידקים   המתקדמת ביותר בעולם ומותקנת במוסדות שונים כמו גני ילדים, מוסדות ציבוריים ומתקנים רפואיים. אנו מבטיחים לכם את המוצר האיכותי ביותר שפועל למען נטרול וירוסים וחיידקים לצד ניטרול של ריחות רעים, המטרה שהעובדים שלכם יהיו מוגנים ובטוחים בחללים סגורים .

תיאור התהליך: העשן השקוף שמגן עלינו בטבע

כאשר היחידה האופטית נפגשת עם הלחות בחלל נוצר רדיקל ההידרוקסיל שהוא עם יכולת חימצון וחיטוי מהגבוהות ביותר .ועם יכולת להגיע לכל מקום בחלל . יצור ההדרוקסיל המדמה בדיוק את התהליך הטבעי שקיים באטמוספירה בו אנחנו חיים עי' השמש הכמות יצור הינה 2.6 מליון לסמ' מרובע שמפרקים ומשמידים את המולקולה של הריח .

טכנולוגית ®Odorox משתמשת במספר רב של אורכי גל אולרה סגול. אורכי גל רבי עוצמה אלה של אנרגיה אולטרה סגולה מיוצרים כך שמופקים ריכוזים גבוהים של רדיקלי הידרוקסיל ישירות בתוך תא התגובה.

דבר זה מאפשר חמצון של תרכובות אורגניות נדיפות של  VOC   ופתוגניים באמצעות רדיקלי הידרוקסיל שיכולים להיות מועברים בכל חלל הטיפול, ושכולם תורמים לטיהור האוויר.

מחוללי הידרוקסיליים של ODOROX® מספקים פתרונות מיידיים וקבועים למאבק באיכות אוויר מקורה ירודה בגלל תרכובות אורגניות נדיפות (VOC) וריחות רעים ומזיקים. 

המכשירים של אודורוקס מייצרים רדיקלי הידרוקסיל מן הלחות שבאוויר .( ובאמצעותם ניתן לנטרל בחללים סגורים ריחות רעים מעידים על מפגע חמור ומסוכן מאוד שלעיתיים פוגע בבריאותנו .

יתרונות ODOROX בפירוק ריחות

  • לחברה פתרונות רבים לפירוק ריחות פוגעניים בתוך זמן קצר עי' מגוון רחב של מערכות לפי גודל החלל ועוצמת המפגע.
  • טיפול בנזקי אש עשן לאחר שריפה.
  • לנטרל ריחות רעים ולא נעימים ללא שום עקבה במהירות ויעילות רבה,
  •  ניטרול ריחות בעלי חיים וצואה, ניטרול ריחות של טיגונים ושמן.
  • ניטרול ריחות של קאנביס בחדרים סטרילים.
  • ניטרול ריחות רעים ומזיקים בפארקים למחזור זבל.
  •  דחסניות  ופירים במגדלי מגורים .
  • ירוק ובטיחותי לשימוש בזמן שיגרה  וניתן להשתמש בהם בבטחה סביב בני אדם, בעלי חיים וצמחים.
  • עלויות תחזוקה ותפעול נמוכות.
  • ניתן להשכיר מגוון מערכות ניידות למפגעי ריח ונטרול עובשים שחורים .
MSDefender IDU

למידע נוסף ופגישת ייעוץ