על הטכנולוגיה

אודות ODOROX

אודורוקס ישראל הנה חברה המייצגת באופן בלעדי את חברת HGI האמריקאית הקיימת מעל 20 שנים טכנולוגיית אודורוקס מאושרת תקן  510k  medical device.

כמו כן, בשנת 2014 אושר על ידי ה-FDA כי הידרוקסיל מנטרל וירוסים עמידים ביותר באוויר 99.99% וחיידקים במשטחים בנוכחות בני אדם.

הטכנולוגיה הייחודית של אודורוקס הנה טכנולוגיה ירוקה המבוססת על ייצור הידרוקסילים – מולקולות המיוצרת באמצעות השמש והלחות באוויר ומטהרות ומחטאות את המערכות והסביבה. אודורוקס הצליחה לתרגם את יכולת החיטוי של השמש לתוך חללים סגורים, מערכת אודורוקס תכנס אליכם הביתה או למשרד ותחטא את החלל ממש כמו שהשמש עושה זאת מיליוני שנים בטבע.

למערכת אודורוקס ישנם יתרונות לניטרול של המזהמים העמידים ביותר והטכנולוגיה יוצרת הגנה 24/7 בחללים סגורים. יכולת החיטוי יכולה  להגיע לכל חלל סגור על ידי אפקט המפל של ההידרוקסיל ולהגן על חיינו מאיכות האוויר הירודה, מפני חיידקים ווירוסים, עובשים וריחות פוגעניים.

אודורוקס ישראל מציע מגוון מערכות לחללים וצרכים שונים, תוך התמחות בתחומים הבאים:

– נטרול והשמדת ווירוסים וחיידקים
– טיפול בריחות
– טיפול בעובשים

services3.jpg

טכנולוגיה פורצת דרך לנטרול חיידקים ווירוסים, ריחות ועובשים - ODOROX​

  • טכנולוגיית פורצת דרך בעולם עכשיו בישראל, חיטוי והגנה מפני איומים מיקרוביולוגים ״בנוכחות בני אדם״ באמצעות הידרוקסיל
  • טכנולוגיה מאושרת עי' FDA ועומדת בתקן 510k medical device
  • ההפקה של ההדירוקסילים מאפשרת הגנה מקסימלית וחיטוי מוירוסים וחיידקים בנוכחות בני אדם, כמו גם פירוק מולקולות הריחות והתמודדות עם עובשים.
  • ההידרוקסילים בעלי כושר חימצון גבוה , ומזן חיים קצר ביותר – הם מיוצרים במאצעות קרינת UV באורך גל מוגדר והם מופקים ממולקולות המים באוויר (הלחות) – ייצור המדמה בדיוק את התהליך הטבעי שנוצר על ידי קרינת השמש. 

גישה חדשנית לשימוש בטכנולוגיה של הידרוקסילים

בגישה זו משלבים חלק מהיתרונות של הגישה הטיפולית החד פעמית עם יתרונות הטיפול המתמשך. תרכובות ההידרוקסיל הם יוני הידרוקסיל חסרי אלקטרון.
ההידרוקסילים הם בעלי כושר חמצון גבוה מאוד וזמן מחצית חיים קצר ביותר. הם מיוצרים באמצעות קרינת UV באורך גל מוגדר והם מופקים ממולקולות המים המצויות באוויר. למעשה זה ייצור מלאכותי של תרכובות חיטוי הנוצרות בטבע ע"י קרינת השמש שהיא  התהליך הטבעי העיקרי שבה קרינת השמש מבצעת פעולת חיטוי. 
ההפקה המלאכותית של ההידרוקסילים מאפשרת את ייצורם 24/7 בנוכחות אנשים ובהיעדרם. תהליך החיטוי והנטרול של חומרים אורגניים הוא מורכב וכולל העברת "אנרגיית החיטוי" מההידרוקסילים החופשיים ליוני ההדרוקסיל הקיימים בחומרים אורגניים, כך שתהליך החיטוי מתמשך במה שמכנה מפל חיטוי, והוא מתקיים עד לפירוק החומר האורגני  לתרכובות הפשוטות ביותר. לתהליך הזה יש השפעה יחסית מהירה על איכות האוויר בחלל המטופל, אולם יחד עם זאת מתלווה לכך גם השפעה מתמשכת על המשטחים של המבנה באופן שהיא מורידה באופן מתמיד את העומס המיקרוביאלי (חיידקים וירוסים) על משטחים אלו.
טווח החיטוי והנטרול הוא רחב ביותר וכולל את כל הפתוגניים העיקריים כולל נגיפים מכל המשפחות חיידקים ופטריות, וכמו כן מגוון רחב ביותר של תרכובות אורגניות . היתרון הגדול של גישת הטיפול הזו היא בעובדה שאין בה כל סיכון והפרעה לשגרת הפעילות האנושית במבנה.

 (נכתב עי' המדען הראשי יוסי מנור )

למידע נוסף ופגישת ייעוץ