נטרול והשמדת וירוסים חיידקים בחלל סגור בנוכחות בני אדם

טכנולוגיית ODOROX היא תהליך ירוק ומוכח, המבוסס על עוצמת החיטוי הטבעית של השמש אשר מטהרת את האוויר ומשטחים מזיהומים ביולוגיים וכימיים – ווירוסים וחיידקים – מספקת הגנה של 99.99% חיטוי חללים מוירוסים עמידים וחיידקי על בנוכחות בני אדם.
מחולל ההידרוקסיל הינו פטנט המבוסס על שכפול פעולת השמש המייצרת "הידרוקסילים אטמוספריים" ומכניסה אותם לתוך חללים ומבנים.

השנה הנוכחית הביאה עמה משברים רבים בתחום הבריאות. בעקבות קורונה וירוס שנכנס אל חיינו בסערה, איומים ביולוגיים תפסו חלק נרחב מהתנהלות היום יומית שלנו והמודעת לגבי ניקיון ושמירה על היגיינה נהפכו להיות ערך עליון. כאשר מדובר במקומות גדולים וסגורים כמו מפעלים, השמירה על ההיגיינה נהפכת להיות חשובה פי כמה. במקומות תעשייתיים וגדולים אשר מתקהלים בהם אנשים, היווצרות של וירוסים וחיידקים יכולה להיות בעייתית ומסוכנת לבריאותם. נטרול והשמדת וירוסים וחיידקים במקומות גדולים הוא עניין קשה לביצוע בשל העובדה שמדובר במרחבים גדולים והצורך בחיטוי צריך להיות תמידי ומיידי. עם זאת, חשוב לשמור על טיהור וחיטוי כמה שניתן במקומות אלו. בטיחות בריאותית באה לידי ביטוי באמצעות מסנני אוויר תקינים, הנדסה מותאמת והגנה קבועה. לאחרונה הצורך בשינויים של סינון אויר  או מערכות סינון אוויר לתעשייה נהיו נפוצים ודחופים יותר להתקנה בקרב מעסיקים רבים. מערכות "ההידרוקסיל" שומרות על הבריאות שלכם ושל העובדים שלכם ברמה המקצועית והגבוה ביותר פיתוח ויצור אמריקאי  של מוצרים מתקדמים אשר מאושרים על ידי ארגון FDA ומאושרים עי' תקנים בטיחות אירופאים CE  ומאפשרים חיטוי מקומות תעשייתיים באופן האיכותי ביותר.

בטיחות ביולוגית בחללים סגורים

במבט על מפת התפשטות וירוס קורונה בעולם ניתן להבין כי הנגיף לא הולך להיעלם בזמן הקרוב, מה שמאלץ מקומות רבים להתקין מערכות בטיחות ביולוגיות  אשר ישמרו על העובדים והלקוחות הנוכחים במקומות סגורים. במקומות תעשייתיים וגדולים קיים סיכון הדבקה בקורונה ברמה גבוהה יותר. חללים סגורים כמו משרדים, מסעדות, מרפאות ומפעלים, אשר מאוורים על ידי תעלות מיזוג אוויר מרכזיות, מביאים להתפשטות רחבה יותר של הנגיף בקרב הנמצאים בחללים הללו. זכרו כי אנו מבלים את רוב שעות היום שלנו במקום העבודה וצערנו רק לעיתים נדירות מקומות אלו מקפידים על ניקוי וחיטוי יסודי של וירוסים וחיידקים המתפשטים באופן שוטף בחלל. על מנהלי ובעלי המקום האחראיות הבלעדית לשמור על בריאותם של העובדים והלקוחות בזמן שהם נמצאים במקום העבודה שלהם. טכנולוגיית ומערכת ההידרוקסיל MDU/RX נבדקה במחקר מאושר בארצות הברית יעילה  בהפחתת עומס מיקביאלי כ-99.99% באוויר על הנגיף SARA-COV-2 ובכך מקטינה את הסיכוי של הדבקות בנגיף הקורונה ושל הדבקות בווירוסים וחיידקים אחרים במקום העבודה.

חיטוי משרדים ומפעלים מפני נגיף הקורונה ומזיקים נוספים

התפרצות הקורונה העלתה את המודעות בקרב האזרחים אודות החשיבות של איכות אוויר שהאדם נושם וכיצד היא עלולה להשפיע על המצב הבריאותי שלו. אנשים תוהים איך נראה נגיף הקורונה אך הנגיף כה זעיר אשר לא ניתן לראותו בעין בלתי מזויינת. הדבקות בקורונה נעשית על ידי רסס טיפתי שמתפזר בחלל באמצעות התעטשות והעברת נוזלים. הרסיס אשר מכיל את נגיף הקורונה יכול להישאר בחלל   ולהתפשט ברגעים ספורים דרך תעלות מיזוג אוויר ובאמצעות מזגן מפוצל בחללים סגורים. מעבר להתפשטות של קורונה וירוס אנושי קיימים עוד וירוסים וחיידקים רבים אשר יכולים להתפשט בחללים סגורים באמצעות נתיבי אוויר שונים. הגנה קבועה של חיטוי תעשייתי אינה מתקשרת רק לנושא של חיטוי ווירוסים שפוגעים בבני אדם אלא גם לשמירה על מזון, ציוד מפעלי וכדומה. חיטוי נגד קורונה ונגד וירוסים וחיידקים אחרים הוא הכרחי על מנת שנוכל לשמור על בריאותם ותפקודם של הנמצאים במרחבים השונים. חברת PYURE CO האמריקאית  פיתחה את טכנולוגיית ה- ODOROX "הידרוקסיל". דמיינו עשן סמיך שקוף וטבעי  שתמיד מגן עליכם בחלל סגור . 

להגן באוויר מפני וירוסים וחיידקים שאינם נראית לעין.

חיטוי לקורונה יעיל ואיכותי אשר ישמור על בריאות העובדים

בימים אלו אנו מבינים את הערך של חיטוי מפעלים ושל חיטוי תעשייתי עבור העובדים במקום העבודה. תהליך חיטוי מקומות גדולים יכול להישמע ולהצטייר בדמיון בצורה מאסיבית ומאיימת, מלאה באנשים עטופים המגיעים עם ערכות ניקוי גדולות ומבצעים השתלטות על המרחב שלכם. בפועל קיים חיטוי יעיל לקורונה אשר במבצע בצורה פשוטה הרבה יותר. השימוש בטכנולוגיית ODOROX "הידרוקסיל" של חברת PYURE CO  מעניקה עבורכם את החיטוי האיכותי והיעיל ביותר עבור המקום שלכם ללא צורך להפריע לעובדים ולהפסיק את שגרת העבודה. הטכנולוגיה היעילה והטבעית בעולם של חיטוי משרדים, חיטוי מפעלים, חיטוי מוסדות ומבטיחים להעניק לך את השירות המקצועי ביותר אשר יעניק לעובדיכם את האיכות חיים המגיעה להם.

מערכת "הידרוקסיל" לנטרול של וירוסים וחיידקים במרחבים תעשייתיים

מערכת ODOROX "הידרוקסיל"  פיתחה טכנולוגיה ייחודית אשר מאפשרת חיטוי איכותי של חללים גדולים. למערכת מספר יתרונות בולטים ביניהם, והחשוב ביותר, הוא נטרול ב99.99% מהמקרים של הווירוסים אשר מתפזרים בחלל האוויר. החיטוי נעשה באופן שקט ופסיבי כך שאין צורך לנטרל יום עבודה שלם וניתן להמשיך את ההתנהלות השוטפת של המקום. צוות מקצועי בתחום המדע בישראל מלווה את התהליכים ודואגים להתאים את המוצרים הטכנולוגיים שלנו לצרכים האישים שלכם. כך, בהתאם לסוג הבנייה, הגודל והציוד המאוחסן בכל מרחב, תקבלו שירות מקצועי ומותאם שיענה על הצרכים שלכם כולל אישור המתקנים עי' יועץ בטיחות ביולוגית מקצועי ומאושר עי' משרד הבריאות .

טכנולוגיה ירוקה ואיכותית

כיום חומרי חיטוי בשוק עשויים מכימיקלים לא טבעיים אשר עלולים להזיק לאדם. הטכנולוגיה של מערכות ODOROX "הידרוקסיל"  עשויה מחומרים טבעיים אשר ידידותיים לסביבה. המערכות הייחודיות שלנו מאפשרות לבצע חיטוי וירוס קורונה, לצד חיטוי וירוסים וחיידקים עמידים לאנטיביוטיקה בנוכחות של בני אדם. המוצר הוא בטיחותי אשר מאפשר שימוש בו בזמן השגרה ללא חשש מחומרים כימיקלים מזיקים. תהליך החיטוי אינו כולל בתוכו חומרים רעילים לדוגמת כימיקלים ואדים עניין המאפשר שימוש והפעלה של המערכות בסביבת בני אדם, מזון, בעלי חיים וצמחים ללא סכנה הנשקפת לבריאותם.

חיטוי נגד קורונה ונגד וירוסים וחיידקים אחרים בשיטה הטבעית והבטוחה ביותר

בריאות בין הנושאים המרכזיים שאנו לא מתפשרים עליו בחיים. אנו יכולים למצוא את עצמנו חוסכים בקניית בגד מסוים או חופשה לחו"ל, אך כאשר מדובר על בריאות ואיכות החיים שלנו אנו בוחרים להשתמש במוצרים האיכותיים והיעלים ביותר לגופנו, על מנת שנוכל לשמור על איכות חיים גבוהה ואורח חיים בריא. על כן, כאשר מדובר בבריאות של העובדים והלקוחות שלנו אנו רואים בכך שליחות לשים את השמירה על הבריאות במקום הראשון. חיטוי תמידי המאפשר השמדת חיידקים ווירוסים במשרדים ומפעלים יעניק לעובדיכם ולכם את האיכות חיים המגיעה להם במקום העבודה  של נטרול וירוסים. יועץ הבטיחות הביולוגי של החברה  ד"ר איתן ישראלי, יו"ר האגודה הישראלית לבטיחות ביולוגית. מדען ראשי יוסי מנור מנהל המרכז לנגיפים בסביבה של משרד הבריאות  לשעבר. אנו מבינים את הערך העליון בשמירה על הבריאות ולכן עובדים לצד אנשי מקצוע מנוסים אשר יתאימו עבורכם את טכנולוגיה הטובה ויעילה ביותר  מאושרים על בית מארח אמ. אס. גרופ בע"מ  הנציגה הבלעדית בישראל  למוצרי PUYRE  האמריקאי. המוצר מוכר במקומות רבים כיעיל ומומלץ בקרב רופאים בתחום.

כיום מוסדות רבים נהנים מהטכנולוגיה הייחודית שנו אשר מותקנת בגני ילדים וחברות שונות ברחבי הארץ. במידה וברשותכם עסק ואתם מבינים את הערך החשוב על חיטוי נגד קורונה למען שמירה על בריאות העובדים והלקוחות שלכם, אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולספק עבורכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר ולהעניק לכם ראש שקט בכל הנושא של השמדת חיידקים ווירוסים במשרדים ומפעלים לרשותכם טכנולוגיית מתקדמות אשר יעניקו לעם שמירה על איכות החיים ושקט נפשי. 

תחשבו ענן עשן סמיך בחלל סגור שמגן עליכם מהדבקיות עי' נשימה שיעול ועיטוש

כאשר היחידה האופטית נפגשת עם הלחות בחלל נוצר רדיקל ההידרוקסיל שהוא בעל יכולת חימצון וחיטוי מהגבוהות ביותר בטבע ועם יכולת להגיע לכל מקום בחלל. יצור ההדרוקסיל המדמה במדויק את התהליך הטבעי שקיים באטמוספירה שבו השמש מיצרת הידרוקסיל בכמות של כ 2.6 מליון הידרוקסילים לסמ'ק .

 תחשבו ענן עשן סמיך  בחלל סגור שמגן עליכם מפני איומים מיקרוביאלים והידבקויות עי' נשימה שיעול ועיטוש .

טכנולוגית ®  Odorox משתמשת במספר רב של אורכי גל אולרה סגול. אורכי גל רבי עוצמה אלה של אנרגיה אולטרה סגולה מיוצרים כך שמופקים ריכוזים גבוהים של רדיקלי הידרוקסיל ישירות בתוך תא התגובה דבר זה מאפשר חמצון של תרכובות אורגניות נדיפות של  VOC   ופתוגניים באמצעות רדיקלי הידרוקסיל שיכולים להיות מועברים בכל חלל הטיפול ושכולם תורמים לטיהור האוויר.

מחוללי הידרוקסיליים של ODOROX® מספקים פתרונות מיידיים וקבועים למאבק באיכות אוויר  ירודה בגלל חיידקים ווירוסים.

המכשירים השונים של אודורוקס מייצרים רדיקלי הידרוקסיל מן הלחות שבאויר ובאמצעותם מסוגלים כפי שהוכח בניסוים במעבדה לנטרל כימיקלים שונים באויר וכן לנטרל חיידקים מסוגים שונים הכוללים חיידקים גרם חיוביים, חיידקים גרם שליליים,השמדת עובש במשרדים ומפעלים ונגיפים שונים.

MSDefender IDU

יתרונות ODOROX בפירוק ריחות

  • לחברה פתרונות רבים לפירוק ריחות פוגעניים בתוך זמן קצר עי' מגוון רחב של מערכות לפי גודל החלל ועוצמת המפגע.
  • טיפול בנזקי אש עשן לאחר שריפה.
  • לנטרל ריחות רעים ולא נעימים ללא שום עקבה במהירות ויעילות רבה,
  •  ניטרול ריחות בעלי חיים וצואה, ניטרול ריחות של טיגונים ושמן.
  • ניטרול ריחות של קאנביס בחדרים סטרילים.
  • ניטרול ריחות רעים ומזיקים בפארקים למחזור זבל.
  •  דחסניות  ופירים במגדלי מגורים .
  • ירוק ובטיחותי לשימוש בזמן שיגרה  וניתן להשתמש בהם בבטחה סביב בני אדם, בעלי חיים וצמחים.
  • עלויות תחזוקה ותפעול נמוכות.
  • ניתן להשכיר את המערכות הניידות למפגע ריח .

למידע נוסף ופגישת ייעוץ