כנראה שאף אחד מאתנו לא יישכח את שנת 2020. שנה שהתחילה עם ציפיות גדולות והסתיימה במשבר חובק ארצות ויבשות. נגיף הקורונה משפיע עלינו בדרכים שלא יכולנו לדמיין בעבר. הבריאות שלנו במקום העבודה ובמרחב הציבורי עלתה על סדר היום. היום, יותר מתמיד אנחנו לא יכולים שלא לשים דגש על מתן תשומת לב בכל הקשור באיוורור והנדסה של מרחבים תעשייתיים באופן שיתאים למצב החדש. כמו פטריות אחרי הגשם אנו עדים להופעה גדלה והולכת של מנהלים המשנים את אופן העבודה במשרדים ובמרחבים המשותפים של מקומות העבודה. מילים כמו מסנני אוויר, מערכות סינון אוויר מערכות סינון אוויר לתעשייה, נזרקות לאוויר כאילו היו שם מאז ומעולם.

אנחנו ב- MSGROUP עוסקים בנושא חיטוי קורונה למפעלים ומשרדים כבר תקופה ארוכה.

חשבו על כך, זה נשמע הגיוני שאנחנו מבלים שעות רבות בין כותלי משרד, מוקפים באנשים רבים כל כך, כל הזמן ובכל זאת המשרד או חלל מוקף לא עובר חיטוי יסודי כמעט אף פעם? . הרי, עוד לפני שווירוס  הקורונה נכנס לחיינו בסערה ידענו כי מקום העבודה הוא לא פחות ממדגרת ווירוסים ענקית. חיטוי משרדים, חיטוי מפעלים וחיטוי מוסדות זו הדרך שלנו, כמנהלים לשמור על בריאות העובדים שלנו כל זמן שהם שוהים בעבודה, כלומר, כאשר הם תחת האחריות שלנו. לנו, ב- MSGROUP טכנולוגיה ייחודית, ירוקה, המאפשרת חיטוי משרדים. הטכנולוגית הידרוקסיל מאושרת על ידי ה- FDA האמריקאי שהכריז כי הטכנולוגיה החדשה הזו מנטרלת כמעט במאה אחוז את הווירוסים הנמצאים בחלל האוויר. כמו כן שימוש בטכנולוגיה מנטרל ריחות רעים, בלי להוציא אף עובד מהמשרד.

המגיפה העולמית כבר פגעה לנו בפרנסה פגיעה אנושה. אתם כמנהלים בוודאי לא יכולים להרשות לעצמכם טיפול לא ראוי בנגיף במקום העבודה. התפקיד שלכם הוא למצוא את הדרך לבצע חיטוי נגד קורונה בצורה הטובה והבטוחה ביותר. המטרה היא לא רק להגן על העובדים בעזרת חיטוי נגד קורונה, אלא גם לשמור עליהם מתופעות הלוואי האפשרויות של ביצוע חיטוי כזה.

רוצים לשמוע עוד על הטכנולוגיה הידרוקסיל החדשה שלנו? מחפשים חומר חיטוי נגד קורונה שלא מפיץ בתמורה כימיקלים רעילים? המאמר הזה הוא בשבילכם.

למה חשוב להקפיד על חיטוי משרדים? ואיך כל זה קשור לנגיף הקורונה?

נטרול והשמדת וירוסים וחיידקים – ווירוסים וחיידקים הם חלקיקים קטנים הנמצאים בחלל האוויר. ישנה כמות אינסופית של ווירוסים בעולם. לחלקם בני אדם רגישים יותר ולחלקם פחות. כאשר אנו מדברים על חיטוי תעשייתי אנו לא בהכרח מתכוונים דווקא לחיטוי נגד ווירוסים שפוגעים בבני אדם. חיטוי תעשייתי יכול להיות גם עבור חלל בו שומרים מוצרי מזון לדוגמא, או במקרה של חיטוי למפעלים, מדובר על חיטוי שתפקידו להגן על הציוד וכן הלאה.

הבעיה בווירוסים היא שאנחנו לא רואים אותם. למה זו בעיה ? כי לא פעם, אנחנו כמנהלים, שוכחים לטפל בהם ולראות בהם מפגע בטיחותי ובריאותי לכל דבר. אולי, במובנים מסוימים, טוב שנגיף הקורונה בא לחיינו. שכן הוא הפך את כולנו מודעים יותר ומכירים באותם ווירוסים בלתי נראים שיכולים, מסתבר, להביא ללא מעט נזק. טכנולוגיית ה- ODOROX היא למעשה טכנולוגיה שמטרתה לנקות את האוויר מאיומם של אותם ווירוסים מסתוריים. בין היתר, הטכנולוגיה יכולה להגן על העובדים שלכם גם נגד קורונה.

אז למה לבחור בנו הידרוקסיל ישראל?

  1. כי הטכנולוגיה שלנו ירוקה: בניגוד לחומרי חיטוי אחרים, אנחנו משתמשים בטכנולוגיה ידידותית לסביבה. אנחנו לא מפזרים סתם כך כימיקלים לחלל האוויר. הטכנולוגיה שלנו ייחודית. אם תבחנו את הנושא מקרוב תגלו כי פעולה של חיטוי משרד כזה או אחר לא פעם כוללת הוצאה של כל העובדים, שמירה על חלל ריק, כל זה כדי לאפשר פיזור של חומרים כימיקלים בלי לפגוע בעובדים של המשרד. אבל כולנו יודעים שמשהו מהחומרים הללו נשאר לאחר מכן. אם זה במשרד ואם במפעל. ולכן, היה לנו חשוב להיעזר בחומרים טבעיים שיתנו עבודה מצוינת בלי לפגוע בבריאותם של אלו שצריכים לחזור לעבוד בחלל שעבר חיטוי.
  2. כי אתם יכולים להתאים את הטכנולוגיה לצרכים שלכם: תסכימו אתנו שצרכים של חברת הייטק לא דומים לצרכים של נגרייה. מדובר בחללים שונים שצריכים לקבל יחס שונה לפי הגודל שלהם, הציוד המאוחסן בהם ועוד. אצלנו תוכלו לקבל שירות מקצועי עבור מגוון רחב של חללי עבודה. באופן כזה שיתאים לכם במדויק.
  3. כי אנחנו מעסיקים את האנשים הכי טובים בתחום: אנחנו גאים לומר כי אצלנו ב- MSGROUP  לא מתפשרים ולוקחים את האנשים הכי מוכשרים לביצוע העבודה. אנחנו מעסיקים אנשים כמו ד"ר איתן ישראלי, מי שהיה יו"ר האגודה הישראלית לבטיחות ביולוגית, יוסי מנור, מנהלו של המרכז לנגיפים לשעבר ועוד. הבריאות שלכם ושל העובדים שלכם חשובה לנו. לכן, חשוב לנו להעסיק את האנשים שידעו לשמור עליה בצורה הכי טובה.
  4. כי המוצר מאושר על ידי ה- FDA: אנחנו למעשה משמשים כמשווקים הבלעדיים בישראל של מוצרי PYURE  האמריקאים. מדובר על מוצר חדשני שמופיע בישראל לראשונה. המוצר עבר תהליך אישור קפדני על ידי ה- FDA וכמו כן, מוכר כיעיל, אפקטיבי ומומלץ על ידי רופאים רבים בתחום.  
  5. כי הוא מנטרל ריחות רעים: זו אמנם לא מטרתה הרשמית של הטכנולוגיה. אבל מכיוון שזו שואבת את הווירוסים מחלל האוויר, הועל היוצא שלה הוא- נטרול של ריחות רעים. לא פעם תופתעו לגלות, אחרי שהעובדים שלנו בשטח יעשו את החיטוי כי האוויר מרגיש נקי יותר. אם תראו עובש נעלם מהקירות, אז כן, גם זו תוצאה של השימוש בטכנולוגיה החדשה של MSGROUP .

אתם מחפשים חיטוי לקורונה איכותי ואפקטיבי שישמור על בריאות העובדים שלכם לאורך כל התהליך, דברו אתנו

כאמור, אנחנו ב- MSGROUP רוצים בראש ובראשונה לשמור על הבריאות שלכם. היום, יותר מתמיד אנחנו לא יכולים להתעלם מהחשיבות הגדולה כל כך של הקפדה על חיטוי במקום העבודה.

כאשר אומרים לנו 'חיטוי לקורונה' אנחנו בדרך כלל חושבים על אותן תמונות מסין שהופיעו בעולם עם פרוץ המגיפה. אותן תמונות בהן אנשים חסינים מכף רגל ועד ראש ערכו חיטוי אגרסיבי בכל מקום.

האמת היא שחיטוי לקורונה יכול להיות תהליך פשוט בהרבה. השימוש בטכנולוגיה החדשה מבטיח לכם חיטוי איכותי ואפקטיבי בלי להוציא את כל העובדים מהמשרד ובלי להפריע בשגרת יומכם בפעילות השוטפת.

אנחנו גאים לספר שכבר היום נהנים מהטכנולוגיה החדשה עשרות גני ילדים, מוסדות וחברות ברחבי הארץ. רוצים גם אתם לקבל חיטוי לקורונה במקום העבודה?  כל שעליכם לעשות הוא ליצור אתנו קשר עוד היום ונעמוד לשירותכם בשמחה. מעמידים לרשותכם את כל הטכנולוגיה שברשותנו. כדי שיחד נוכל לנצח את המגיפה.